Zjawisko UFO * Spotkania z Obcymi * Poszukiwanie inteligencji pozaziemskiej * Kontakt z ET


 

Obcy mogli już tu być! - twierdzą naukowcy

Fakt, że żadna pozaziemska cywilizacja nie skontaktowała się dotąd z ludzkością nie świadczy o tym, że jesteśmy sami w galaktyce - podkreślają autorzy artykułu opublikowanego w sierpniu 2019 w czasopiśmie The Astronomical Journal, poszukujący alternatywnych rozwiązań tzw. paradoksu Fermiego.

Czytaj więcej...

USO z głębin pochłania torpedę

Po tym, jak we wrześniu Marynarka Wojenna USA potwierdziła prawdziwość nagrań przedstawiających niezidentyfikowane obiekty latające, autor jednego z nich, kmdr David Fravor, ujawnił w wywiadzie szczegóły szokującego zdarzenia, które zrelacjonował mu jego anonimowy kolega po fachu.

Czytaj więcej...

"Obcy są na Ziemi i krzyżują się z ludźmi"

Takim wnioskiem zszokował swoich kolegów z uczelni dr Young-hae Chi z Oxford University, wykładowca języka koreańskiego, a prywatnie badacz zjawiska uprowadzeń przez Obcych i autor książki o niepokojącym tytule Uprowadzenia przez Kosmitów a koniec ludzkości.

Czytaj więcej...

Obcy poddają Ziemię kwarantannie?

- Być może istoty pozaziemskie obserwują nas, tak jak my podpatrujemy zwierzęta w zoo - stwierdził astrobiolog Douglas Vakoch, aktywista projektu METI, na spotkaniu, jakie miało miejsce pod koniec marca 2019 r. w Paryżu.

Czytaj więcej...

Kontakt z obcą mikrocywilizacją

Astronomowie poszukujący pozaziemskich inteligencji nie przywiązują wagi do relacji o UFO, uznając, że jak dotąd nie udało się udowodnić, iż za obserwacjami latających talerzy stoją przybysze z kosmosu.

Czytaj więcej...

Czy komunikacja z kosmitami jest bezpieczna?

Ludzkość zbyt długo czeka na sygnał od Obcych. Najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce i samemu wysłać do nich wiadomość - przekonuje Douglas Vakoch, który przez wiele lat pracował w Instytucie SETI w Mountain View zajmującym się poszukiwaniem sygnałów radiowych od cywilizacji pozaziemskich.

Czytaj więcej...

Czy na Ziemi istniała supercywilizacja?

Astronom Jason T. Wright z Pennsylvania State University (USA) twierdzi, że zamiast szukać śladów Obcych w głębokim Kosmosie, powinniśmy baczniej przyjrzeć się Ziemi i sąsiednim planetom. Wówczas być może natrafimy na ślady tzw. dawnych rdzennych gatunków technicznych. Pod nazwą tą Wright rozumie myślące istoty, które mogły żyć tu miliony, a nawet miliardy lat przed nami.

Czytaj więcej...

Nowy świadek katastrofy w Roswell?

W lipcu br. minęło 70 lat od domniemanej katastrofy latającego talerza na pustyni niedaleko Roswell (Nowy Meksyk, USA). Choć wydaje się, że o tamtej sprawie powiedziano już wszystko, w czerwcu w mediach pojawiły się rewelacje nowego świadka słynnego incydentu. Chodzi o niejakiego Charlesa Forgusa - byłego policjanta, którego opowieść znalazła się w opublikowanej niedawno książce UFOs Today, wywołując spore zamieszanie.

Czytaj więcej...

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.